تبلیغات X
دانلود پایان نامه رایگان
ساخت غبارگيرهای صنعتی
پایان نامه رشته معماری
پایان نامه رشته کشاورزی
دانلود رایگان پایان نامه ارشد
پایان نامه
خرید رپورتاژ
خرید هاست ارزان
تبادل لینک رایگان
بک لینک ارزان
تور تایلند
تور مشهد
تبادل لینک
سیستم وبلاگ دهی
وبلاگدهی
خرید بک لینک ارزان
خرید پایان نامه
دانلود پایان نامه
ساختن وبلاگ
ایران بلاگ
بک لینک
بک لینک ارزان
وبلاگدهی

بانک اطلاغاتی و شماره املاک ایران

مقایسه‌ متوسط سالانه نرخ رشد خانه در تهران

نمودار مقایسه‌ای متوسط سالانه نرخ رشد زمین
، مسکن، اجاره‌بها و تورم عمومی


سوالاتی که در بازار مسکن در تهران پیش می آید می تواند سوالات زیر باشد:

 بازار مسکن تهران در سال 1396 به کدام سو می رود؟
آیا بازار ملک رونق می گیرد؟ آیا شاهد افزایش قیمت خواهیم بود؟

در محله های بهتر پافشاری فروشندگان روی قیمت پیشنهادی و عدم تمایل به تخفیف منجر می گردد که میزان خرید و تقاضای خرید کمتر باشد.

نمونه ای از قیمت خانه در مناطق مختلف تهران

۵۷متر-خوش نقشه-کم واحد- نورگیر عالی
بدون آسانسور-با پارکینگ
قیمت ۲۲۵ م 


۹۴متر-۲خوابه-نورگیر عالی
بازسازی کامل- ط۲
موقعیت عالی قیمت متری ۶م

ملک کلنگی- ۱۶۱ متر-خیابان ظفر- 
۳بر با ۵ باب مغازه 
قیمت متری ۸.۵۰۰

-۷۸متر
۲خوابه-ط۱- نورگیر عالی 
خوش نقشه- بازسازی کامل-
۱۵ساله-قیمت ۳۳۵م


۱۰۵ متر-۲ خوابه 
۵ ساله - تخلیه - فروشنده واقعی 
بدون محدودیت بازدید 
قیمت ۷۵۰ م

جلال نرسیده به اشرفی اصفهانی 
۷۳متر-۲خوابه-۱۲ساله-پارکینگ وانباری
ط۳- تک واحدی- بازسازی کامل - خوش نقشه
نورگیر عالی- قیمت ۳۳۰م گیشا
۹۰متری-۲خوابه-نوساز
ط۱- آفتاب گیر-با امکانات کامل
قیمت متری ۷.۲۰۰


گیشا
۱۸۰متر-۳خوابه-فول امکانات
موقعیت عالی-ط۲-تکواحدی
خوش نقشه-قیمت متری ۶.۴۰۰


ستارخان
۷۰متر-۱خوابه-ط۳
بدون پارکینگ وآسانسور
بازسازی شده-نورگیر عالی
کف پارکت-دسترسی عالی
قیمت ۲۵۰م

گیشا
۵۸متر-۱خوابه-لوکس-کم واحد
با کلیه امکانات-۲ ساله -قیمت ۴۰۰م
(شرایط ویژه ۷۰ م وام-۸۰ م رهن)در دنیای امروز زندگی از لحاظ سائل بیان چنان غنی گشته است که هنر معماری و هنر ساختمان سازی کمابیش هدفهای اولیه خود را از دست داده و خود در زندگی جذب شده است. جز چند استثنای ناچیز دیگر هنر معماری و ساختمان سازی نیاز به ایده های جدید در دوره های مختلف دارد.معماری خدو به مانند هنری می باشد که به واسط سنگ و چوب و دیگر مصالح ساختمانی خود را جلوه و نمایش می دهدو  نمایان می سازد. در اینکه تماس میان هنرمند و مردم از بین رفته است نیاز به بحث نیست و در واقع هنر معماری نیز اگرچه در طول زمان با تغییرات بسیاری همراه شده است اما همواره این تغییرات مطابق با سلیقه و خواسته مردم بوده است. هنر دکوراسیون داخلی می تواند املاک در متراژهای مختلف را به زیبایی طراحی نماید بطوریکه خانه را به خانه ای لوکس تبدیل نماید.
ادامه مطلب ...
[ پنجشنبه 30 دی 1395 ] [ 20:10 ] [ بانک املاک ]

خرید آپارتمان در میرداماد

خرید آپارتمان در میرداماد

خرید اپارتمان در میرداماد در خیابان های مختلف این منطقه که از مناطق شمالی تهران و در منطقه با متراژ قیمت خرید نسبتا بالا می باشد را می توانید خریداری نمایید. خرید اپارتمان و خرید ملک در میرداماد در میدان محسنی و میدان مادر و دیگر خیابان ها و مناطق که اغلب به عنوان مناطق خوب در تهران شناخته می شود با متراژ خرید 11 میلیون می توان خریداری نمود. البته قیمت خرید خانه و اپارتمان بسته به سال ساخت و همچنین نمای ظاهری و نمای داخلی ساختمان بسیار متنوع می تواند خریداری شود.


خرید آپارتمان در میرداماد تهران

برای خرید اپارتمان در میراماد اگر قصد خرید ملک و اپارتمان را در این منطقه دارید پس ابتدا میزان بودجه ای که می توانید تهیه نمایید و یا دارید را مشخص نمایی. ماکزیمم و نیز مینیمم پولی که می توانید برای خرید اپارتمان کنار بگذارید را مشخص نمایید زیرا ین امر موجب می شود که شما برای خرید خانه واپارتمان به صورت هدف مندتری نسبت به خرید اقدام نمایید. ساختمان های نوساز اغلب با نماهای داخلی مدرن و شیکی در منطقه میرداماد طراحی و ساخته شده اند و همین امر موجب گران تر بودن قیمت خرید برای ساختمان و اپارتمان های نوساز می شود. برای خرید اپارتمان در میرداماد می توانید به سایت املاک که در منطقه میرداماد هستند مراجعه کنید و شماره تماس را بگیرید و با املاکی در تماس شوید تا متناس با بودجه ای که دارید خرید اپارتمان را به شما اعلام نماید.

ادامه مطلب ...
[ پنجشنبه 30 دی 1395 ] [ 18:28 ] [ بانک املاک ]

خرید آپارتمان در پاسداران

خرید آپارتمان در پاسدارانخرید آپارتمان در پاسداران که مناطق شمالی تهران که با قمیت متراژی 12 میلیون تومان البته در برخی خیابان ها با قیمت بیشتر و یا کمتر همراه می باشد را می توانید خریداری نمایید. نمای داخلی و نیز نمای خارجی ساختمان در قیمت اپارتمان و ملک بسیار اثرگذار خواهد بود و اگر اپارتمانی با نمای داخلی زیبا و نیز نمای خارجی لوکس را بخواهید خریداری نمایید به دلیل استفاده از مصالح گران تر می بایست هزینه خرید بیشتری را برای هر متر داشته باشید.


خرید آپارتمان در پاسداران تهران


خرید آپارتمان در پاسداران به صورت خرید ساختمان و اپارتمان نوساز و یا چند سال ساخت می باشد. بازار مسکن در حال حاضر در حال ساکنی قرار گرفته است و این می تواند موجب شود که شما با قیمت بهتری بتوانید خانه و اپارتمان خود را در مناطق مختلف تهران خریداری نمایید. پاسداران از مناطق خوب و در شمال تهران می باشد. بنگاه داران و املاکی ها اغلب در فایل های خود لیستی از خانه ها ، ملک ها ، اپارتمان ها در متراژ های مختلف را دارند. اگر شما قصد خرید ملک  و اپارتمان را در پاسداران تهران دارید پس می بایست به بنگاه های املاک در این منطقه رجوع کنید و یا اینکه می توانید به صورت انلاین فایل املاک و بنگاهی ها را مشاهده نمایید. بنگاه داران در سایت خود اطلاعاتی مانند متراژ خانه ، نمای داخلی خانه ، نمای خارجی خانه ، تعداد اتاق ها و یا ویژگی و فاکتورهایی که خانه و ملک دارد را درج می نمایندو شما می توانید به راحتی در خصوص خرید ملک و اپارتمان در این مناطق تصمیم گیری نمایید.


اگر شما قصد خرید ملک و اپارتمان در مناطق شمالی تهران را دارید پس باید بگوییم که پاسداران منطقه بسیار خوبی می باشد و شما می توانید بسته به میزان بودجه ای که دارید نسبت به خرید ملک اقدام نمایید. میزان بودجه شما در میزان متراژی که می خواهید خریداری نمایید بسیار اثرگذار خواهد بود. اپارتمان های دو خوابه ، اپراتمان سه خوابه در پاسداران و یا خانه 40 متری در پاسداران که با مبلغی حدود 400 ، 500 و یا بیشتر می تواند خریداری شود.

ادامه مطلب ...
[ پنجشنبه 30 دی 1395 ] [ 18:12 ] [ بانک املاک ]

خرید آپارتمان در شهرک غرب

خرید آپارتمان در شهرک غربخرید آپارتمان در شهرک غرب تهران که در مناطق با قیمت خرید بیشتر می باشد می تواند با خرید اپارتمان و یا خرید ملک در شهرک غرب باشد. قیمت متراژ خرید اپارتمان در شهرک غرب در رنج قیمتی متری 10 میلیون تومان می باشد که در برخی خیابان ها با قیمت کمتر و یا بیشتر مورد خرید قرار می گیرد. برای خرید اپارتمان در شهرک غرب می توانید به املاک هایی که در شهرک غرب می باشند مراجعه نمایید و یا اینکه به صورت آنلاین سایت های انلاینی که در زمینه املاک و خرید اپارتمان در شهرهای مختلف و نیز محلات مختلف تهران فعالیت می کنند مراجعه نمایید.


خرید آپارتمان در شهرک غرب تهران


اگر قصد خرید اپارتمان در شهرک غرب تهران را دارید پس ابتدا میزان سرمایه خود را درنظر بگیرید و پس از آن به تعیین متراژ و اندازه ملک متناسب با بودجه خود بپردازید. البته نوساز بودن و چند سال ساخت بودن ملک در قیمت خرید ملک و اپارتمان تاثیر خواهد داشت  شما می توانید خردی اپارتمان ده سال ساخت و یا 15 سال ساخت را با قیمت کمتری خریداری نمایید که این فرصت خوبی را برای شما به همراه خواهد داشت تا در منطقه بهتر با صرف هزنیه کمتر را داشته باشید. البته می توانید پس از ساکن شدن در اپارتمان نسبت به تغییرات نمای داخلی اقدام نمایید و بازسازی هایی را بدین منظور به انجام رسانید. خرید اپارتمان نوساز در شهرک غرب


خرید اپارتمان نوساز در شهرک غرب و نیز اپارتمانی که در نمای بسیار زیبا و لوکس باشد با قیمت بیشتری که می تواند متری 15 میلیون نیز باشد همراه می شود. می توان همچنین اپارتمان هایی را در شهرک غرب یافت که استخر و سونا نیز دارند و برای افرادی که تمایل دارند استخر را در منزل و خانه خود داشته باشند مناسب خواهد بود.ادامه مطلب ...
[ پنجشنبه 30 دی 1395 ] [ 17:58 ] [ بانک املاک ]

خرید آپارتمان در نیاوران

خرید آپارتمان در نیاوران


خرید اپارتمان در نیاوران در منطقه شمالی تهران که از مناطق خوض آب و هوا در تهران می باشد و از لحاظ قیمتی با افزایش بیشتری همراه است را می توانید به صورت خرید آپارتمان ، خرید ملک را به صورت نوساز و یا چندسال ساخت باشد که خانه هایی که به صرت چند سال ساخت در مناطق مختلف تهران هستند با افت کمی از قیمت همراه می باشند در مقابل خرید آپارتمان که نوساز می باشد. 

خرید آپارتمان در نیاوران تهران


خرید اپارتمان در نیاوران در متراژهای مختلف 40 متری ، خرید آپارتمان 60 متری و غیره می باشد که براساس میزان متراژی که مورد نیاز شما است می توانید خریداری نمایید . سایت های آنلاین بسیاری موجود می باشد که فایل هایی در خصوص انواع آپارتمان در محله های مختلف تهران می باشد. با مراجعه به سایت های آنلاین املاک می توانید مشتریان خود را به برای خرید خانه قصد دارند را به سمت خود جذب نمایید. امروزه سایت های املاک توانسته اند به واسط بازاریابی اینترنتی قدرت بسیاری را کسب نمایند و مشتریان بسیاری را از طریق اینترنت بدست آورند. 


خرید آپارتمان در نیاوران در متراژ مختلفبرای خرید آپارتمان در نیاوران در متراژهای مختلف می توانید اندازه متراژی که مورد نظر شماست و همچنین میزان سرمایه ای که دارید را مشخص نمایید و پس از آن به دنبال مناسب ترین و مورد علاقه ترین خانه و اپارتمان جهت خرید بپردازید. در سایت های املاک علاوه بر درج توضیحاتی در خصوص ملک تصاویر و عکس های مختلفی را نیز از اپارتمان در نمای داخلی و نیز خارجی می گذارند تا خریدار با دانش جامع در خصوص ملک به خرید اقدام نماید و مناسب ترین و مورد علاقه ترین ملک و اپارتمان مورد نظر خود را خریداری نماید.

تصاویر خرید آپارتمان در نیاوران

می تواند در سایت های املاک تصاویری که از ملک و اپارتمان هست را مشاهده نمایید تا برای حضور در محل اطلاعات بیشتری در این خصوص داشته باشید  که کمک می نماید بهترین ملک و خرید اپارتمان را به انجام رسانید.ادامه مطلب ...
[ پنجشنبه 30 دی 1395 ] [ 17:48 ] [ بانک املاک ]

سبک معماری در ایران

سبک معماری در ایران

 

 

سبک های معماری در ایران در دوره های مختلف به سبک های متعددی طراحی می گردیدند. اگر سبک معماری در اصفهان را ببینید که در قرت 13 بوده است متفاوت با آنچه که در دوره حال است خواهید دید و در واقع می توان از ان ها به عنوان معماری کلاسیک نام برد در مقابل آنچه امروزه به نام معماری مدرن از آن یاد می شود و با بهره گیری از مصالح ساختمانی نوین تر ایجاد می گردد. معماری ایرانی متناسب با فرهنگ و هویت ایرانی طراحی می گردد و از این رو سیاست های دولتی بر روی آن نظارت خواهد داشت.

 

 

 

قدمت معماری ایرانی به 5000 سال پیش باز می گردد و در گذر زمان سبک های معماری اروپایی توانسته است معماری ایرانی را تحت تغییر خود قرار دهد بطوریکه امروزه ما معماری ها و سبک دکوراسیون داخلی و نیز نمای خارجی متفاوتی را در ساختمان ها مشاهده می کنیم.

 

 

 

برین اسکی توچال

 

کوه های البرز توانسته است مناطق اسکی خوبی را برای تفریح ایجاد نماید. توچال ازین مناطق می باشد. برین اسکی توچال از نمونه معماری های مدرن در این منطقه می باشد که نمای داخلی ساختمان به صورت خانه های برقی طراحی شده است.

 

 

ساختمان شریفی ها

 

 

ساختمان شریفی ها از جمله سبک های جدید در معماری مدرن در ایران می باشد که استفاده از نمای چوب در ظاهر مکعب هایی را اجرا نموده است.

 

 
ادامه مطلب ...
[ پنجشنبه 30 دی 1395 ] [ 19:55 ] [ بانک املاک ]

لوکس ترین هتل ها در ایران

لوکس ترین هتل ها در ایران

 

 

 

در ایران هتل های بسیار لوکس را میتوان یافت که برای مقاصد گردشگری و به نمایش گذاشتن هنر ایرانی و معماری ایرانی برای توریست ها بسیار کارآمد هستند. هتل هایی که در خود رستوران ، استخر شنا ، کافی شاپ ، مراکز تجاری و خرید و دیگر امکانات رفاهی را در خود گنجانده اند. هتل هایی با تعداد اتاق ها و تخت های متفاوت که می تواند مناسب با هر تعداد توریست مورد پذیرش قرار گیرد.

 

 

 

هتل اسپیناس تهران

 

هتل اسپیناس تهران در ابعاد 3 هزار متر مربع موجود می باشد که برای ساخت آن 56 بیلیون دلار امریکا هزینه شده است. تعداد اتاق هایی که هتل اسپیناس دارد 224 عدد می باشد و حداقل هزینه کرایه در این هتل مبلغ 321 دلار می باشد.

 

 

 

 

هتل استقلال تهران

 

 

هتل استقلال تهران که از بزرگترین هتل های 5 ستاره در شمال تهران می باشد که در سال 1341 با متراژ 7 هزار متر مربع ساخته شده است. این هتل از دو برج که در غرب و شرق می باشد ساخته شده است . تعداد اتاق های موجود در هتل استقلال 550 عدد می باشد و حداقل هزینه برای کرایه اتاق در هتل استقلال 280 دلار می باشد.

 

 

 

هتل داریوش کیش

 

 

هتل داریوش در منطقه آزاد کیش از هتل های 5 ستاره در ایران می باشد که به مانند معماری دوران هخامنشی در ایران و نمادهای دوران هخامنشی استفاده و طراحی شده است. هزینه ساخت هتل داریوش کیش 125 میلیون دلار دلار بوده است . امکانات رفاهی در هتل داریوش کیش میز بیلیارد ، میز تنیس و محوطه زیبا باغ مانند بوده است. تعداد اتاق های موجود در هتل داریوش کیش 168 عدد می باشد و هزینه کرایه اتاق در این هتل حداقل 265 دلار می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

هتل عباسی تهران

 

 

هتل عباسی در اصفهان تهران در تعداد 186 اتاق می باشد و برای گردشگران و توریست ها به اصفهان محیطی لوکس می باشد. حداقل کرایه در این هتل 212 دلار می باشد.

 

 
ادامه مطلب ...
[ پنجشنبه 30 دی 1395 ] [ 19:56 ] [ بانک املاک ]

لوکس ترین خانه در کرج


لوکس ترین خانه در کرج

 

ممکن است شما تصاویری از خانه ها را مشاهده کنید که به احتمال خیلی کمی فکر کنید که این خانه ها در ایران هستند اما باید گفت که در ایران هم خانه ها و ملک های بسیار لوکس موجود می باشد. معماری های که اغلب به معماری معاصر و مدرن گرایش دارند و با استفاده از مصالح ساختمانی مانند چوب ، سنگ و شیشه زیبایی داخلی و نیز نمای بیرونی خانه را پوشانیده اند. تصویری که در زیر می بینید خانه ای در محمد شهر کرج می باشد که خانه ای در میان باغ بزرگی می باشد و بصورت ویلایی طراحی شده است. این خانه لوکس به صورت دیوارهای شیشه ای که ویو و دید را به باغ باز می کند طراحی شده است

 

 

 

 

 

 

حیاط سازی این خانه با محوطه چمن کاری و گل کاری که در حیاط انجام شده است به صورت زیبا کار شده است و همچنین استخری نیز در حیاط موجود می باشد که زیبای بسیاری را بخشیده است .

 

 

 

 

 

 

فضای داخلی خانه به واسط دیوارهای شیشه ای طراحی شده است و نیز از مابقی دیوارها به واسط سنگ و چوب نماکاری شده است و نیز نورپردازی را در نمای داخلی ساختمان مشاهده خواهید نمود که در سقف ها موجود می باشد. خانه به صورت ویلایی می باشد و با پله هایی که سمت طبقه بالا متصل می شود. مبلمان استفاده شده در این خانه از چوب و چرم می باشد که همخوانی با معماری این خانه دارد . سقف خانه از چوب می باشد و در کنار میزهای چوبی و دیوارهای شیشه ای نمایی از معماری مدرن را به نمایش گذاشته است. طراحان این خانه لوکس ایرانی بوده اند و نمای داخلی و خارجی خانه را بسیار لوکس و لاکچری دیزاین نموده اند و نورپردازی که در این خانه لوکس طراحی شده است در شب زیبایی بی نهایتی را ببخشیده است

 

 

 
ادامه مطلب ...
[ پنجشنبه 30 دی 1395 ] [ 16:16 ] [ بانک املاک ]

رتبه پایتخت و حومه در رشد اجاره بها


بانک مرکزی اعلام کرد: استان تهران به لحاظ رشد شاخص اجاره‌بهای آپارتمان (مسکن) در بهار امسال در مقایسه با بهار سال قبل، در مقایسه با سایر استان‌ها در رتبه ۲۶ قرار گرفت.

 

شاخص بهای اجاره آپارتمان در تهران و حومه در طی سه ماه اول 95 در مقایسه با بهار 94 به ۳/ ۹ درصد رسید که در مقایسه با استان‌های دیگر در مرتبه ۲۶ به لحاظ رشد شاخص اجاره‌بهای مسکن قرار گرفت. بر طبق این گزارش، شاخص بهای مسکن اجاری در مناطق شهری کشور در سه ماه اول امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل به میزان ۸/ ۱۰ درصد رسید.این شاخص که در بهار امسال به ۹/ ۱۸۶ رسید نسبت به فصل زمستان نیز معادل ۵/ ۱ درصد افزایش یافت.بانک مرکزی همچنین اعلام کرد: پایین ترین میزان افزایش شاخص بهای مسکن اجاری در مناطق شهری در بهار 95 نسبت به بهار 94 مربوط به استان کرمانشاه به میزان ۴/ ۳ درصد وبالاترین آن مربوط به استان چهارمحال و بختیاری به میزان ۵/ ۱۹ درصد است.

 
ادامه مطلب ...
[ پنجشنبه 30 دی 1395 ] [ 9:11 ] [ بانک املاک ]

آپارتمان لوکس تهران کامرانیه


برج روما رزیدنس

 موقعیت جغرافیایی

روما رزیدنس در خیابان کامرانیه شمالی یکی از بهترین مناطق مسکونی شمال تهران، واقع شده  است. این برج به خیابان کامرانیه و خیابان شیبانی دسترسی دارد.

ویژگی های معماری

در طراحی نمای برج روما رزیدنس از سبک نئوکلاسیک نیز بهره گرفته شده است. البته به دلیل استفاده از سنتوری دوران یونان و قوس سبک رومی  می توان نام  این سبک را نئوکلاسیک التقاطی گذاشت.
این برج شامل 65 واحد مسکونی در 15طبقه است . همچنین  3 طبقه زیرزمین و همکف دربرگیرنده کلیه پارکینگها، فضاهای تاسیساتی، لابی، مکانهای تفریحی ، سالن اجتماعات، بلوکهای تجاری و سایر مشاعات است.

درطبقات اول تا پنجم٬ واحدهایی با متراژ 350  الی 400 متری طراحی شده است که در هر طبقه 6 واحد با چهار تییپ متقاوت معماری وجود دارد. در طبقات ششم تا سیزدهم به تعداد دو واحد 600متری و دو واحد 400متری٬در طبقات چهاردهم و پانزدهم نیز دو واحد پنت هوس 926متری درهر طبقه و یک واحد پنت هاوس 1400متری دوبلکس قرار گرفته اند. همچنین کنترلرهای هوشمند ABB با امکان تنظیم دما، نور،صدا یا موسیقی کمک شایان به دلنشین شدن فضای داخلی واحدهای مسکونی می کند.ورودی اصلی برج مسکونی روما رزیدنس و واحدهای تجاری در خیابان کامرانیه تعبیه شده است . ورودی پارکینگ در خیابان شیبانی برای سهولت درعبور و مرور خودروهای ساکنین، تعبیه شده است.

سازه ساختمان تا 6/8 درجه در مقیاس ریشتر در برابر زلزله مقام می باشد. این ویژگی منحصر به فرد در بین برج های مسکونی ایران با بهره گیری از آئین نامه 2800 ایران به دست آمده است، استاندارد ISO 9001 در طراحی و ساخت برج مسکونی و استاندرهای لازم از سازمان نظام مهندسی نیز با همین هدف به دست آورده شده است.سازه برج از نوع فلزی و ساخت آن با استفاده از ورق های فولاد کاوین با ضخامت 55میلی متر با اتصالات پیچ و مهره ساخته شده و آزمایش کنترل کیفیت جوش و بتن در تمامی مراحل به انجام رسیده است.

امکانات رویایی

این برج مجهز به امکاناتی مانند سالن سینمای سه بعدی با سیستم صویت دالبی ساراند، سالن بیلیارد با میز اسنوکر، دو فضای مجزا با مساحت بالغ بر 500 مترمربع جهت استخر، سالن Gym با دستگاه های ورزشی، کنترلرهای هوشمند ABB با امکان تنظیم دما، نور، صدا یا موسیقی میباشد.
این برج دارای 65 واحد مسکونی، هفت دستگاه آسانسور، سالن برگزاری همایش های مرتبط با مدیریت برج و سالن اجتماعات، فضای تفریحی و مشاعات،سه راه پله مجزا،است.

در آشپزخانه واحدهای مسکونی از تجهیزات اجاق گاز، فر، مایکروویو، قهوه ساز و ماشین ظرفشویی از برند آلمانی، یخچال و فریزر آلمانی استفاده شده و آیین نامه 2800 ایران و استاندارد ISO 9001 در طراحی و ساخت برج مسکونی کسب شده است.

بهترین واحد برج یک پنت هاوس 1400 متری دوبلکس است که حدود 23 میلیارد تومان قیمت دارد. تنها پورسانت معامله این واحد 230 میلیون تومان تخمین زده می شود.

قیمت پایه؛ متری 12 و نیم میلیون تومان

این مجتمع شامل 65 واحد مسکونی در 15 طبقه است که در طبقات اول تا پنجم واحدهای 350 الی 400 متری قرار گرفته اند. در تبلیغات اینترنتی این ساختمان قیمت دقیقی وجود ندارد اما شماره فردی به نام آقای «خ» و یک شماره موبایل داده شده است.

قیمت پایه این آپارتمان ها 125 میلیون ریال برای هر مترمربع است و در هر طبقه دو درصد به این قیمت پایه افزوده می شود؛ 15 طبقه مسکونی و یک طبقه تجاری این مجتمع سه طبقه پارکینگ دارد و امکانات کامل در واحدهای مبله به نمایش درآمده است.
واحدهای تجملی و فوق گران به نمایش درآمده در تبلیغات اینترنتی این مجتمع که توسط یک شرکت مهندسی به نام «پ» ارایه شده، هم اکنون قیمت ندارد و مشتریان در صورت درخواست امکانات مشابه باید قیمت روز و نمونه ای را موردی درخواست کنند تا واحدهای درخواستی تجهیز شوند. هزینه های این بخش مازاد بر قیمت فعلی خرید خواهد بود.

براساس این گزارش، در هر طبقه شش واحد با چهار تیپ متفاوت معماری وجود دارد و دو واحد 600 متری و دو واحد 400 متری در طبقات 6 تا 13 قرار گرفته اند که واحدهای 600 متری دارای دو تیپ متفاوت و واحدهای 400 متری نیز دارای دو تیپ متفاوت نقشه معماری هستند.

میانگین آپارتمان ها؛ هفت میلیارد تومان
بدین صورت و با قیمت پایه اعلامی از سوی عرضه کنندگان این ملک باید به این نکته  توجه داشت که با قیمت طبقه اول 125 میلیون ریال برای هر مترمربع و درنظرگرفتن واحدهای 400 متری این مجتمع، کمترین قیمت 50 میلیارد ریال است تا صاحب یکی از آپارتمان های این ساختمان شوید!

قیمت واحدهای 600 متری در کمترین قیمت طبقات این مجتمع هم رقمی بالغ بر 75 میلیارد ریال است. پیگیری ها نشان می دهد، قیمت آپارتمان های این مجتمع با احتساب افزایش دو درصدی قیمت در هر طبقه نیز در طبقه دوم به متری 12 میلیون و 700 هزار تومان در هر مترمربع و در طبقه سوم به 13 میلیون تومان و تا طبقه پانزدهم به 16 میلیون و 250 هزار تومان افزایش می یابد.
بر این اساس در شرایطی که در طبقات 14 و 15 این برج دو واحد پنت هاوس 926 متری در هر طبقه و یک واحد پنت هاوس 1400 متری دوبلکس قرار گرفته اند. بالاترین قیمت ها در این برج برای پنت هاوس 926 متری به 150 میلیارد ریال و در دوبلکس طبقه 15 به قیمت تمام شده 226 میلیارد ریال یا حدود 23 میلیارد تومان می رسد!

نکته جالب در این برج آن است که اگر رقم جا به جا شده در تعداد واحدها را میانگین بگیریم با قیمت میانگین متری 14 میلیون تومان برای واحدهای این برج و میانگین متراژ 500 متری برای واحدهای این برج، به عدد میانگین هفت میلیارد تومانی خواهیم رسید که نشان از ارقامی نجومی در خرید و فروش های ملک در تهران دارد.

220 میلیون تومان پورسانت معاملات احتمالی
جالب تر اینکه اگر ارقام مذکور را به صورت میانگین درنظر بگیریم، املاک معامله کننده این واحدها در قانونی ترین شرایط می تواند دست کم در معامله واحدهای این برج عددی بین 35 تا 70 میلیون تومان از طرفین معامله بگیرند که اگر با یک درصد معامله حساب شود تا 140 میلیون تومان هم برای معاملات املاکی ها سودآور خواهد بود. حال آنکه اگر رقم پورسانت املاکی ها برای پنت هاوس را بخواهیم محاسبه کنیم، رقمی بین 110 تا 220 میلیون تومان خواهد بود.

عكسهايي از رومـا رزیـدنس، قصـری رویـایی در کامرانیـه تـهران

عكسهايي از رومـا رزیـدنس، قصـری رویـایی در کامرانیـه تـهران

عكسهايي از رومـا رزیـدنس، قصـری رویـایی در کامرانیـه تـهران

عكسهايي از رومـا رزیـدنس، قصـری رویـایی در کامرانیـه تـهران
ادامه مطلب ...
[ پنجشنبه 30 دی 1395 ] [ 14:19 ] [ بانک املاک ]
قبلی 1 2 بعدی