تبلیغات X
ساخت غبارگيرهای صنعتی
پایان نامه رشته معماری
پایان نامه رشته کشاورزی
دانلود رایگان پایان نامه ارشد
پایان نامه
خرید رپورتاژ
بک لینک ارزان
تور تایلند
سیستم وبلاگ دهی
وبلاگدهی
ساختن وبلاگ
ایران بلاگ
بک لینک
بک لینک ارزان
وبلاگدهی

بانک اطلاغاتی و شماره املاک ایران

به گزارش بانک املاک  بلاگ 90 آپارتمان های با زیربنای 60 تا 70 متر مربع، بیشترین سهم را در معاملات مسکن داشته اند. سهم آپارتمان های با زیر 80 متر مربع، 1/51 درصد بوده است. مطابق با این گزارش، بیشترین معاملات خرید و فروش مسکن در دی ماه امسال مربوط به آپارتمان های زیر 5 سال ساخت بوده است. خرید و فروش ملک این آپارتمان ها 53 درصد از معاملات را به خود اختصاص می دهند. 8/61 درصد از فروش مسکن زیر قیمت متوسط مترمربع واحدهای مسکونی تهران خرید و فروش شده اند. متوسط قیمت خرید و فروش آپارتمان در دی ماه امسال، مبلغ 4 میلیون و 490 هزار تومان بوده است.

نــویــسـنـده : <-PostAuthorId->
برچسب‌ها: <-CategoryName->

با افتتاح 2000 واحد از واحدهای مسکن مهر در استان قزوین، به ابعاد مختلف این پروژه و نیازهای موجود اشارای صورت گرفت. با توجه به افتتاح پروژه مسکن مهر و نگاه استراتژیک که به این پروژه و املاک مسکونی آن وجود دارد، با وجود مشکلات فراوانی که پیش روی قرار دارد، دولت تمام تلاش خود را برای به پایان رسانیدن پروژه های مسکن مهر در سراسر ایران انجام می دهد. تعیین ضرب العجل های مختلف، برای پاسخگویی به این امر و تکمیل آن می باشد.

آقای انصاری بیان کرد: مشکلات مربوط به برخی واحدهای مسکن مهر، بررسی شده اند و بیشتر آنها از جانب پیمانکاران بوده است. ایشان رفع این مشکلات را برای آینده ای نزدیک نوید دادند. برای رفع مشکلات متعددی که در راه پروژه های مسکن مهر وجود دارد، ایشان به رفع آنها در برهه ی زمانی بلند تری اشاره نمودند. در واقع هر پروژه بزرگ و عظیم ساخت و ساز مسکن، به زمانی طولانی نیازمند است.

آقای انصاری به تلاش دولت یازدهم برای فراهم کردن امکانات رفاهی اشاره نمودند و بیان داشتند که برای رفع نیازهای مردم، اقدامات اساسی تری لازم است. با توجه به زمان بر بودن انجام برخی فعالیت ها، ایشان به فراهم کردن زیرساخت های لازم برای رفع نیازهای موجود اشاره داشتند و آن را عملی عنوان نمودند.

نــویــسـنـده : <-PostAuthorId->
برچسب‌ها: <-CategoryName->


مدیر اراه و شهرسازی استان قم، که به تازگی خبر پایان یافتن پروژه های موفقی را طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار بود در موعد مقرر تحویل شود، را اعلام نمود. سپس به اراضی دارای بافت فرسوده در شهر قم اشاره نمود. وی به این واقعیت که در حدود 1800 هکتار از اراضی شهر قم دارای بافت فرسوده هستند و نیاز به بازسازی ساختمان ها در این مکان وجود دارد، توجه عموم را به این مسئله جلب نمود. وی اشاره کرد برای بازسازی بافت فرسوده، برنامه ریزی انجام شده است اما به دلیل مشکلات مالی، برنامه ها قابلیت اجرا شدن را نداشته است. ایشان یک محور تاریخی را برای بازسازی در نظر گرفته اند تا زائران بتوانند از این مکان ها بازدید داشته باشند و زیارت خود را انجام دهند. از بیت حضرت امام (ره) تا محله شاه حمزه، این اراضی ادامه پیدا می کنند. با توجه به موقعیت استراتژیک قم، باید تدابیری اساسی برای بازسازی بافت فرسوده صورت پذیرد.

نــویــسـنـده : <-PostAuthorId->
برچسب‌ها: <-CategoryName->

علی کمالی با اعلام این مطلب که امسال به سازندگان مسکن در استان فارس، مبلغ 600 میلیون تومان وام اعطا شده است، به ادامه ی ساخت و ساز مسکن در این استان اشاره نمود. باید در نظر داشت اینکه مشکل مسکن در ایران وجود دارد تنها شامل شهرهای خاصی نمی شود و این مشکل شامل استان فارس هم می شود.

در نتیجه ی این بحث و بررسی، به سازندگان مسکن توصیه شده است تا حد امکان متناسب با نیاز مردم و تعداد متقاضیان برای خرید مسکن، اقدام به ساخت و ساز نمایند.

باید به این مهم دقت نمود که تسهیلات مسکن اخذ شده، برای سنتی سازی اخذ شده است و تنها 2 پروژه ی زیر 10 واحدی از تسهیلات مسکن به عنوان صنعتی سازی و استفاده از فناوری های نوین استفاده کرده اند.

نــویــسـنـده : <-PostAuthorId->
برچسب‌ها: <-CategoryName->

به گزارش : وبلاگ املاک خرید فروش آپرتمان اجاره ملک مدیر کل ادارهی راه و شهرسازی خوزستان اعلام کرد 5500 واحد مسکن مهر به مناسبت دههی فجر در خوزستان افتتاح میشود. منوچهر رحمانی در طی نشستی که روز 12 بهمن در شهر اهواز برگذار شد بیان کرد با هماهنگی و همکاری فرمانداران شهرستانهای مربوطه، تمام این واحدها در روز جمعه افتتاح خواهند شد.

ایشان عنوان کردند آپارتمانهای مسکن مهری که در این روز افتتاح خواهند شد مربوط به شهرهای امیدیه، آبادان، اهواز، بندر امام، بهبهان، شوش، شوشتر، مسجدسلیمان هستند که با همکاری فرمانداریها، این واحدها قابل استفاده از دهه فجر هستند. این مقام مسئول اعلام کرد که تعداد کل واحدهای مسکن مهر موجود در استان حدود 106 هزار است اما حدود 25 هزار واحد از آنها بدون متقاضی هستند.

وی بیان کرد که ما باید تلاش کنیم تا شرایط را برای ایجاد تقاضا برای این واحدهای آپارتمانی را فراهم کنیم و دولت در رابطه با واحدهایی که خواستار ندارند تصمیماتی ارائه کرده است که از شرط تعهد مسکن مهر خارج شوند. اما تا زمانی که رکود بر بازار معاملات مسکن سایه افکنده است نمیتوان برای واحدهای مسکن بدون متقاضی گام موثری برداشت.

در این نشست، سعید طاهری رئیس کمیسیون هماهنگی بانکهای خوزستان بیان کرد، نباید فقط به افزایش تسهیلات مسکن توجه کرد زیرا موضوع بازپرداخت این وامهای مسکن نیز مهم است و افزودن میزان وام مسکن و عدم بازپرداخت آنها تنها موجب زیاد شدن بدهی متقاضیان به بانکها میشود. این امر موجب آسیب زدن به معاملات مسکن و املاک خواهد شد.

نــویــسـنـده : <-PostAuthorId->
برچسب‌ها: <-CategoryName->


علی اکبر رمضانی، در خصوص الزام رعایت قوانین بر پایه ی قوانین نظام مهندسی ساختمان در ایران تاکید نمود. با توجه به اینکه تعداد زیادی از سازندگان به فعالیت در زمینه ساخت مسکن مهر در شهرهای مختلف ایران مشغول هستند، تذکر از بابت رعایت اصول مهندسی ساخت، در ساختمان های مسکن مهر داده شد. این پیام در پی بازدید از برخی ساختمان های مسکن مهر و مشاهده ی این قضیه بود که ابتدا فنداسیون ریخته شده بود و سپس برای گرفتن مجوز اقداماتی صورت پذیرفته بود. این امر با توجه به قوانین ساخت املاک، به هیچ عنوان قابل قبول نمی باشد. با رعایت اصول ساخت ساختمان های مسکونی، کیفیت ساخت و ساز تا حد زیادی بالا خواهد رفت.

نــویــسـنـده : <-PostAuthorId->
برچسب‌ها: <-CategoryName->

آپارتمان مسکونی در مرزداران، قیمت رهن آپارتمان با مشخصات 155 متری، 3 خوابه، نوساز، 200 میلیون تومان رهن و قیمت اجاره ماهانه 2 میلیون تومان می باشد.

آپارتمان مسکونی در مرزداران، قیمت رهن آپارتمان با مشخصات 65 متری، 1 خوابه، 3 سال ساخت، 40 میلیون تومان رهن و قیمت اجاره ماهانه 1 میلیون و 200 هزار تومان می باشد.

آپارتمان مسکونی در مرزداران، قیمت رهن آپارتمان با مشخصات 60 متری، 1 خوابه، 80 میلیون تومان می باشد.

آپارتمان مسکونی در مرزداران، قیمت رهن آپارتمان با مشخصات 145 متری، 2 خوابه، نوساز، 30 میلیون تومان رهن و قیمت اجاره ماهانه 2 میلیون و 500 هزار تومان می باشد.

آپارتمان مسکونی در مرزداران، قیمت رهن آپارتمان با مشخصات 130 متری، 3 خوابه، نوساز، 250 میلیون تومان رهن می باشد.

آپارتمان مسکونی در مرزداران، قیمت رهن آپارتمان با مشخصات 170 متری، 3 خوابه، نوساز، 150 میلیون تومان رهن و قیمت اجاره ماهانه 3 میلیون تومان می باشد.

نــویــسـنـده : <-PostAuthorId->
برچسب‌ها: <-CategoryName->

قرار است شهرهای مسکونی جدید در ایران احداث شود. برنامه ی احداث سه شهر به نام های کوشک، تیس و خوارزمی، در دست اجرا می باشد. از بین این سه شهر، شهر خوارزمی قرار است در نزدکی تهران احداث شود. این شهر در جنوب شرقی تهران احداث خواهد شد و آپارتمان های مسکونی و خانه های مسکونی در آن ایجاد خواهد گردید. موقعیت این شهر در نزدیکی شریف آباد خواهد بود و به فاصله ی 50 کیلیومتری تهران واقع خواهد شد. شهر تیس در کنار دریای عمان احداث می شود و ظرفیت ساخت آپارتمان مسکونی و ملک مسکونی برای جمعیت150 هزار نفر را خواهد داشت. کوشک در بندر لنگه احداث خواهد شد و ملک مسکونی برای سکونت افرادی بالغ بر 120 هزار نفر را دارا خواهد بود.

نــویــسـنـده : <-PostAuthorId->
برچسب‌ها: <-CategoryName->

در نشستی که به مناسبت دهه ی فجر برگزار شده بود، جناب آقای بت شکن مدیر عامل بانک مسکن، در رابطه با تغییراتی که قرار است برای سال 96 بر اعطای تسهیلات اعمال گردد، خبر داد. وی در این نشست اعلام نمود، نرخ تسهیلات برای سال آینده افزایش می یابد و برای انبوه سازان شرایطی فراهم می گردد تا بتوانند راحت تر اقدام به دریافت وام بانک مسکن نمایند.


نرخ تسهیلات تا سقف 150 میلیون تومان، برای سال آینده افزایش خواهد داشت. انبوه سازانی که در راستای استانداردهای بیان شده و اقتصاد مقاومتی پیش بروند، می توانند برای اخذ وام 150 میلیون تومانی مسکن به ازای واحدهای مختلف در دست ساخت خود اقدام نمایند.

افزایش تسهیلات قرار است با کاهش نرخ سود همراه باشد. آقای بت شکن خاطر نشان کرد برای اینکه دریافت وام بانک مسکن برای انبوه سازان و سازندگان امکان پذیر باشد و درصد بیشتری از افراد بتوانند اقدام به دریافت وام بانک مسکن نمایند، سود تسهیلات و سود وام مسکن اعطایی، کاهش خواهد یافت.

نــویــسـنـده : <-PostAuthorId->
برچسب‌ها: <-CategoryName->

قیمت آپارتمان و مسکن، در تهران و شهرستان های ایران، تا حد زیادی متاثر از نرخ تورم می باشد. با توجه به سیاست های خاصی که دولت در جهت نرخ تورم پیش گرفته است و خواهان تک رقمی بودن نرخ تورم می باشد، در نتیجه رکود زیادی در بازار مسکن و خرید و فروش آپارتمان در تهران و شهرستان ها، حاکم شده است. در حال حاضر، قیمت آپارتمان و انواع مسکن در پایین ترین حد خود قرار دارد. بازار مسکن در این مقطع زمانی، قیمت های پایینی را تجربه می کند. بسیاری از کارشناسان نظر بر ادامه ی رکود مسکن دارند. پیش بینی می شود در نیمه ی دوم سال 96، افزایش قیمتی را در بازار املاک و خرید و فروش مسکن شاهد باشیم. البته چنانچه این روند کاهش قیمت همچنان افزایش یابد، و پایین تر از نرخ تورم باشد، افزایش قیمت در بازار آپارتمان و مسکن را شاهد نخواهیم بود. خرید و فروش انواع مختلف آپارتمان در بازار ایران و خصوصا در تهران، متاثر از سیاست های حاکم بر بازار مسکن می باشد. بازار خرید و فروش آپارتمان در تهران، رکود عجیبی را تجربه می کند. املاک مختلف، با تابعیت از قوانین و مقرات موجود، در معرض خرید و فروش واقع می شوند. خریداران مسکن در شهرهای بزرگ مانند تهران، اقدامات خود را منوط به برقراری ثبات نسبی در این بازار می کنند. خرید و فروش انواع ملک در تهران، و حتی رهن و اجاره ی انواع آپارتمان در شهر تهران، متاثر از ادامه ی روند موجود و یا تغییر این روند می باشد. خرید و فروش آپارتمان در تهران و شهرستان ها باید با در نظر گرفتن ساست های دولت و ادامه ی وضعیت بازار مسکن صورت پذیرد.

کلمات کلیدی: خرید مسکن، فروش مسکن، خرید و فروش آپارتمان، قیمت آپارتمان، آپارتمان تهران، مسکن تهران، بازار مسکن، انواع آپارتمان، قیمت املاک

نــویــسـنـده : <-PostAuthorId->
برچسب‌ها: <-CategoryName->
صفحه 1 از 111 1 2 3 4 5 6 7 ...11