تبلیغات X
دانلود کانتر
مدل لباس عروس
بک لینک ارزان
انجام پایان نامه ارشد در شیراز
انجام پروژه متلب
انجام پایان نامه ارشد مدیریت شیراز
خرید رپورتاژ
تور تایلند
سیستم وبلاگ دهی
بک لینک

بانک اطلاغاتی و شماره املاک ایران

حتی پس از بیش از 3000 سال، عناصر طراحی خاصی از معماری ایرانی همچنان ادامه داشت. آن دسته از عناصر پورتال بالا قوسی مجموعه در داخل یک زنگ تفریح ​​می باشد، ستون ها با سرمایه های براکت، ایوان ستون یا تالار، یک گنبد بر چهار طاق، قوس تخم مرغی شکل گسترده در ورودی، حیاط چهار ایوان، برج اوایل رسیدن به سمت آسمان ، یک دادگاه داخلی و استخر، ورودی های زاویه دار و دکوراسیون گسترده است.

علاوه بر تاثیر آب و هوا، مواد در دسترس، هدف مذهبی و فرهنگ محیطی، مشتریان نیز نقش مهمی را در توسعه معماری ایفا کرده است.

چشم انداز خود، بزرگ کوه های برف پوش، دره بزرگ به عنوان استان و گسترده ای درخشان دشت مورد نیاز ساخت و ساز درک و از نظر عظمت اجرا شده است. کوه هم از نظر فیزیکی و نمادین منابع الهام بخش در معماری ایران بود.

از زمان زرتشتیان، زیبا یکپارچه با نور همراه بود. در هنر ایرانی، هر دو سبکی و شفافیت هستند به دنبال و، برعکس، مبهم و پیچیده اجتناب شود.

کشاورزی دهکده دوستیابی از 8000-6000 قبل از میلاد کشف شده است به عنوان به عنوان پیشینیان لازم معماری فارسی نامیده می شود. از هزاره پنجم، در تپه های تاریخی سیلک، کلبه آغاز شده ساخته شده است. در مرحله بعد، آجر و ملات گل و لای و اتاقهای نقاشی ظاهر شد. موزاییک سنگ و آجر رنگی و لعاب بعد از آن در زیگورات بزرگ استفاده شد.

همچنین، سه عنصر اصلی در معماری هخامنشی که صرفا ایرانی، یعنی ستون، مقبره های سنگی و پله وجود دارد.

اگرچه ستون ساخته شده در تمدن های مختلف باستان وجود دارد، آنهایی که ساخته تحت هخامنشیان ترین ماهرانه ساخته شده آنهایی که تشکیل به عنوان عناصر بلند و باریک بود. آنها بسیار بالا بود. آنها با فاصله نسبتا زیادی از یکدیگر ساخته شده اند. این چیزی جز محاسبات دقیق مورد نیاز است.


ستون، تسکین می دهد، کتیبه، زیگورات، تراس، برج سنگ، ستون و سنگ، راه پله، بدمنتس، و غیره کهن الگوهای معماری هخامنشی اولیه بودند.

بسیاری از عناصر دیگر را می توان در این دوره با الهام از خارج از ایران پیدا شده است، اما عناصر تازه ترکیب و طرح های در راه زیرکانه ایجاد شد.


سلوکی معماری

در طول سلوکیان، طرح های هلنی غالب در معماری ایرانی، اما هرگز به طور کامل جذب شد. در مناطق با یونانیان و غلظت مقدونیه، شهرستانها با توجه به برنامه های یونانی هندسی گذاشته شد، معابد در مدل های یونانی و عناصر مشخصه طرح های یونانی ساخته شد برای تزئین استفاده شده است.
نــویــسـنـده : <-PostAuthorId->
برچسب‌ها: <-CategoryName->
صفحه 1 از 111 1 2 3 4 5 6 7 ...11