تبلیغات X
دانلود کانتر
مدل لباس عروس
بک لینک ارزان
انجام پایان نامه ارشد در شیراز
انجام پروژه متلب
انجام پایان نامه ارشد مدیریت شیراز
خرید رپورتاژ
تور تایلند
سیستم وبلاگ دهی
بک لینک

بانک اطلاغاتی و شماره املاک ایران


پایه های شن، بیشتر برای دیوارهای خشتی، به طور کلی ترجیح داده شدند. قطعات بزرگتر از سنگ شکسته با دقت در دوره با سنگ های کوچک تر پر کردن شکافهای گذاشته شدند. ، به منظور تولید یک سطح به سطح به سمت سنگریزه بالای اندازه کاهش استفاده شد. در دوران باستان ملات گل، در ملات آهک قرون وسطی مورد استفاده قرار گرفت. بیش از بالای پایه و اساس بود یک لایه از آهک سفید 1/2 سانتی متر ضخامت، که در آن کمترین دوره دیوار خشتی استراحت وجود دارد. این لایه از آهک به وضوح به عنوان یک دوره مرطوب نظر گرفته شده بود، برای جلوگیری از رطوبت زمین از افزایش از طریق دیوار خشک  از پایه و اساس به دیوارهای خشتی و باعث آنها را به سقوط. در معماری اورارتو پایه آوار به عنوان تراس پا به منظور صرفه جویی سنگ ساخته شد،؛ ابعاد سطح فوقانی توسط عرض دیوار خشتی مصمم بودند بر روی آن ساخته شود.

دیوارها. دیوارهای فوقانی به طور معمول با گچ پوشش داده شدند. در دوران باستان دیوارهای خشتی معمولا با گل خو با کاه دیوار شد. گچ و آهک، شناخته شده را از عنوان اوایل به عنوان نوسنگی، در دوره اورارتو و هخامنشی رایج شد. پیش بینی به طور مساوی فاصله از دیوار هدف در درجه اول زیبایی از بیان جلو خدمت کرده است، اما در موارد نادر آنها نیز خدمت کرده برای تقویت ساخت و ساز و یا حتی به عنوان بخشی از استحکامات.
خزانه. ژیمناستیک در ایران در b.c.e هزاره 2 رایج شد؛ در واقع خزانه واقعی از آجر پخته با ملات گچ در حال حاضر معرفی شده است، به عنوان مثال، در سایت عیلامی هفت تپه (نگهبان). فرم طاق نیم دایره در نمایندگی های معماری اورارتو به تصویر کشیده، و آنها نیز از ساخت و ساز پل از دوره ساسانی در شوشتر، که در نظر گرفته شده اند توسط مهندسان رومی پس از 260 ساخته شده است شناخته شده است، به عنوان مثال، به اصطلاح "پل والرین" CE فرم طاق سهموی شروع به ظاهر در معماری دوره ساسانی است. در دوره اسلامی در اوایل قوس اشاره نیز در استفاده در سنگ و ساخت و ساز خشتی، و همچنین در ساختمان های از آجر پخته شده است. قد بلند، مشخصات اشاره اصلی این نوع قوس به ویژه در ساخت و ساز پل به تدریج گسترده تر و کم عمق تا قرن 17-18th تبدیل شد. در قرن 19 قوس دور اروپا افزایش نفوذ به دست آورد؛ در پایان قرن از آن، با این حال، راه داده به قوس سبد به شکل با دهانه بسیار گسترده تر از آن، دوباره به ویژه در ساخت و ساز پل. یکی از ویژگی های خاص از معماری اسلامی از قرن 11th moqarnas (دوره oversailing بخش طاقچه کوچک) خرک ژیمناستیک، که با گذشت زمان به طور فزاینده مشترک شد. چنین خزانه می تواند از سنگ یا آجر ساخته شده اما در اغلب موارد پوسته سادگی تزئینی حک شده از گچ یا سنگ آهک ملات (حرب) بودند. آنها به ویژه به عنوان دکوراسیون معماری داخلی محبوب بود بلکه گاهی اوقات در بیرونی ساختمان، به ویژه در جبهه ظاهر شد.

نــویــسـنـده : <-PostAuthorId->
برچسب‌ها: <-CategoryName->
صفحه 1 از 111 1 2 3 4 5 6 7 ...11