تبلیغات X
دانلود کانتر
مدل لباس عروس
بک لینک ارزان
انجام پایان نامه ارشد در شیراز
انجام پروژه متلب
انجام پایان نامه ارشد مدیریت شیراز
خرید رپورتاژ
تور تایلند
سیستم وبلاگ دهی
بک لینک

بانک اطلاغاتی و شماره املاک ایران

معدن سنگ. هر زمان که معدن سنگ ممکن انجام شد که در آن سنگ به صورت افقی طبقه شد و در ورق های شکست. بلوک های پس از آن می تواند از ورق های با سبوس  بدون هیچ هزینه های بزرگ بریده می شود، توضیح شفت عمیق و استفاده از قاچ های غیر ضروری. در هخامنشی معادن به شکل گوه سوراخ طور متوسط ​​در حدود 20 سانتی متر، 8 سانتی متر عرض، و 8/10 سانتی متر عمیق می توان در فواصل گسترده ای مشاهده شده است. در معدن سنگ در جنوب تراس در معابر خشن پرسپولیس یا کانال در سراسر بلوک بریده شده بود. میخ های چوبی بود و سپس به داخل سنگ در عقب رانده، به منظور تقسیم کردن بلوک های سنگ در لایه های موازی. یک جاده آسفالت با تراشه های سنگ چهره معدن مربوط به عملکرد در امتداد جلو بالا و یک تراس مجاور  در دوره ساسانی، TOO، کانال های مستقیم 30-50 سانتی متر به عمق سنگ قطع شد و سوراخ به شکل گوه از نزدیک در امتداد آنها فاصله. این روش تا زمان های اخیر از دست داده بود و تنها در ارتباط با روش ساخت و ساز مدرن دوباره به راه افتادند.
نصب و راه اندازی. از دوره هخامنشی به بعد گیره فلزی، بیشتر از آهن در ساخت و ساز سنگ ساختمانی مورد استفاده قرار گرفت. برخی از گروههای ساده بود، اما بست در قالب  بیشتر بود. در دوره ساسانی بست آهن باند شکل اغلب، بر در و دیوار رو به رو اسکله پل استفاده می شود برای مثال شد. گیره در قالب سرب گداخته شد.

سدهای خاکی. سدهای خاکی با سطوح هموار: یکی از ویژگی های خاص فارسی در پل سازی شده است. اگر چه آنها نیز گاهی اوقات در فرهنگ های دیگر رخ داده است، آنها به خصوص در ایران مکرر است. این سدها به عنوان یک قاعده در نظر گرفته شده برای حفاظت در برابر از تغییرات شدید تناوبی در سطح آب در رودخانه ها، که ممکن است پل تضعیف شد. آنها همچنین در انحراف جریان را به کانال ها کمکی برای مقاصد آبیاری مفید است.
. در هر دو صورت آهک و یا ملات گچ، گچ، مورد استفاده قرار گرفت بسته به درجه مورد نیاز از دوام و ضرورت حمایت ویژه، به عنوان در پل یا دیوار کانال، که در معرض عمل پیوسته از آب است. تفاوت های مهم را می توان در قوام ملات مورد استفاده در اسکله ها و در بخش های طاقی از پل مشاهده شده است. به منظور بیان سطح دیوار در غیر این صورت خسته کننده، در معماری اسلامی مفاصل عمودی اوایل ملات پر ضخیم تر از مفاصل افقی ساخته شده و تزئین شده با طرح مهر یا حکاکی شده است.

علائم سنگ کاران. علائم سنگ کاران، در معماری فارسی از دوره هخامنشی شناخته شده است، با توجه به نفوذ یونانی (Stronach، صص 21-22). قبل از آن زمان آنها در ایران شناخته شده نیست. آنها در کار بر روی ساختمان های بزرگ، به منظور مستند سازی عملکرد سنگ تراش ها فردی و به عنوان کمک در حساب پرداخت خدمت استفاده شد. چند اشکال اساسی، مانند دایره، صلیب، مثلث، مستطیل، و به شکل مستطیل باز، عود در تمام دوره ها، از زمان هخامنشیان تا زمان سلطنت سلسله قاجار  ؛ لذا روشن است که صلیب مساوی مسلح ربطی به شناسایی کارگران مسیحی داشته است. در مقایسه مجموعه ای از علائم سنگ تراش ها 'در سایت های مختلف ساختمان هخامنشی، هیچ تفاوت بلافاصله آشکار است که می تواند به عنوان شواهد برای شناسایی کارگاه های مختلف و یا دوره های مختلف تاریخی گرفته شده است. همان درست است از علائم سنگ تراش ها در معماری ساسانی و اوایل اسلامی، و همچنین در ساختمان دوره از صفویان از طریق قاجار است.

نــویــسـنـده : <-PostAuthorId->
برچسب‌ها: <-CategoryName->
صفحه 1 از 111 1 2 3 4 5 6 7 ...11