تبلیغات X
دانلود کانتر
مدل لباس عروس
بک لینک ارزان
انجام پایان نامه ارشد در شیراز
انجام پروژه متلب
انجام پایان نامه ارشد مدیریت شیراز
خرید رپورتاژ
تور تایلند
سیستم وبلاگ دهی
بک لینک

بانک اطلاغاتی و شماره املاک ایران

دستیابی به اثرات رنگ. در معماری هخامنشی اثرات رنگ به طور عمده از طریق استفاده از سنگ از رنگ های مختلف به دست آمد، برای مثال، در پایگاه های ستون. این روش در حال حاضر در دوره اورارتو شناخته شده بود و به ارامنه که همچنان به استفاده از آن تا دوران معاصر تصویب شد؛ احتمالا از طریق آنها این بود که آن را به برای معماری سلجوقی قرون وسطی به تصویب رسید. اثری از رنگ های باقی مانده در برخی از عناصر و اشکال معماری هخامنشی نشان می دهد که بخش های خاصی از ساختمان شد حداقل تا حدی نقاشی شده است. علامت قرمز نیز به عنوان کمک در پیوستن به عناصر ساختمان با هم مختلف در کاخ هخامنشی در پاسارگاد و به عنوان راهنما برای تربیع و صاف بلوک های ساختمان استفاده شد.

ابزار. قدیمی ترین ابزار سنگ طبیعی که تا کنون از ایران شناخته شده حفاری و آهن موجود در قلعه اورارتو در  است، قدمت از قرن 7 b.c.e. آن را به دوره های بدون درز بالای پایه سنگ از دیوار ساخته شده و احاطه شده در همه طرف توسط گل؛ آن است که در نتیجه با از خود گذشتگی اصلی از ساختمان در ارتباط باشد. که 19.8 سانتی متر طول و 5.7 سانتی متر عرض است و می توانست خود را به برش دور از تراس پا از سنگی، و همچنین به کار ثانویه سنگ ساختمان بخشید. این نقطه حفاری شکل. در زمان داریوش من یک قلم دندانه دار فقط گاه به گاه به کار گرفته شد، اما آن را به عرصه استفاده عمومی تا حدودی بعد، زمانی که آن را سنگ کاران یونانی معرفی شد آمده است. در معماری سنگ تخت اسکنه برای کاهش عمیق، کانال های باریک در اطراف طرح بلوک مورد استفاده قرار گرفت. اثری از این کار هنوز هم به وضوح قابل مشاهده است. آنها همچنین در شکل گیری نفت خام پس از آن از بلوک استفاده شده است. صاف نهایی سطح سنگ باید با استفاده از سایش با سنگ سخت تر در رابطه با آب و شن و ماسه خوب انجام شده است.

حمل و نقل. این پرسش که چگونه، چاه ستون، بلنثس و سرمایه گذاری و از دوره هخامنشی به بعد منتقل شدند می توان تنها با این فرض که آهنگ های سطح آماده شد پاسخ داد. بلوک های سنگی تا حدی کار می کرد، مانند آنهایی که در تراس در تخت جمشید، بر روی چهار چرخ توسط حیوانات کار بیش از آهنگ های شیبدار منجر به ساخت و ساز منطقه کشیده شده آورده شده است.

دستگاه اندازه گیری نیز در ساختمان استفاده شده است، اما هیچ نمونه باستانی مانند دستگاه شناخته شده است. برنامه ریزی دقیق و اجرای ساختمان ها، در حال حاضر در دوره اورارتو آشکار اما حتی بسیار بیشتر تحت هخامنشیان توسعه یافته، با این وجود چنین ابزار را ضروری کرده است. یک ساختمان ارائه شده است، آیا یک ساختار واحد و یا یک مجموعه بزرگتر، مانند قلعه اورارتو در  و ساختارهای در پاسارگاد و تخت جمشید، دقیقا در سایت مشخص شده بود، به عنوان را می توان از برش سنگ در- به رسمیت شناخته شده E رحمت در تخت جمشید. فقط آن قسمت از سنگ که بر روی یک بخش خاص از ساختمان، به عنوان مثال، یکی از حامیان، پشتیبانی، و یا تنه زدن در این دوره از دیوار برنامه ریزی شده بود، به دور قطع شد. پس از آن دقیقا که، حتی در آن دیوار به طور کامل ناپدید شد، طرح کلی از طرح را می توان به وضوح توسط محدودیت های برش سنگ سنجیده انجام شد.

نــویــسـنـده : <-PostAuthorId->
برچسب‌ها: <-CategoryName->
صفحه 1 از 111 1 2 3 4 5 6 7 ...11