تبلیغات X
دانلود کانتر
مدل لباس عروس
بک لینک ارزان
انجام پایان نامه ارشد در شیراز
انجام پروژه متلب
انجام پایان نامه ارشد مدیریت شیراز
خرید رپورتاژ
تور تایلند
سیستم وبلاگ دهی
بک لینک

بانک اطلاغاتی و شماره املاک ایران

 

معماری مدرن سبک بین المللی

 

ساختمان هایی که ممکن است به عنوان نشانه های تاریخی ملی واجد شرایط. ساختمان سازمان یافته هستند بر اساس نوع و از نظر اهمیت معماری ارزیابی می شود. معماران آمریکایی شروع به آزمایش با سبک های فراتر از نئوکلاسیک سنتی در اوایل قرن نوزدهم. سبک برای انجمن تاریخی بودند، انتخاب و ساختمان نسخه معماری خالص از گذشته در نظر گرفته شد. در پایان از قرن، معماران احساس رایگان به ترکیب سبک در شیوه ای «التقاطی»، بدون چنین نگرانی برای ریشه سبکی. فن آوری های جدید و مصالح ساختمانی این تشویق در حال ظهور آزمایش. اگر این همه، با این حال، آن را قطعا شد "مدرنیسم است."

 

سبک بین المللی به ایالات متحده وارد شد، اما توسعه اولیه آن بود بدون نفوذ آمریکا. به عنوان معماران اروپا شروع به آزمایش در وحشی اشکال جدیدی از معماری، مواد و فرم، آنها طرح فرانک لوید مورد مطالعه رایت، که کار در اوراق بهادار با سال 1910. هیچ چیز رایت منتشر شده بود طراحی شدهاز راه دور شبیه ساختمان براق اروپا، اما هیچ کدام نمی تواند انکار کند که کار او بود هم مدرن و هم غیر ممکن را نادیده بگیرد. عنوان این مقالات خواهد، اشکال مختلف نشان معماری مدرن با احساسات بسیار متفاوت قادر به توسعه در کنار هم در شد امریکا است.

 

 

 معماری مدرن به نقطه ای که متداول شده به  تازگی تکان دهنده است. توسعه دهندگان زیر بخش های پس از جنگ معرفی نسخه عمومی از "خانه مدرن" در حالی که طبقه متوسط ​​آمریکا لوکس از پنجره تصویر، سایه بان و دو سطح و طبق آمار، معماری حرفه ای فراتر از آنچه اکثر مردم فضای داخلی در نظر نقل مکان کرد. فیلیپ معروف خانه شیشه ای جانسون معادل معماری هنرمند Framing یک بود بوم خالی است. هنگامی که همه چیز اما شیشه ای حذف شده بود، ترک جوهر از یک ساختمان، هیچ جایی برای رفتن وجود دارد. پست مدرنیسم در اواخر 1950s و اوایل 1960s به عنوان یک رد سفیدی مدرنیسم است. این همه در مورد اضافه کردن لایه بود معنا، با این حال مصنوعی. اگرچه طراوت در آن زمان، این سبک خود آگاه می تواند خود را حفظ کند. معماران قرن بیست و یکم در حال طراحی مدرن معماری است که توسط گذشته مدرنیستی خود را رنگی. و، با توجه به معماری تاریخ، که گذشته در حال حاضر از آزمون زمان ایستاده بود. پست مدرنیسم تنها قدمت حدود چهل سال، هنوز کار رابرت ونچوری در هر نظرسنجی به نظر می رسد. 

 

ساختمان مورد بحث در این مقاله زیر را به عنوان نمونه هایی از مدرنیسم انتخاب شدند در امریکا، تقریبا از اواخر 1920s به اوایل 1960s. یا نه ما قدردانی از این ساختمان ها، آنها نشان دهنده یک لحظه کلیدی در تاریخ ما، زمانی که همه مرجع تاریخی کنار به نفع چیزی جدید و ناشناخته پرتاب شد. از جانب دیدگاه ما، انفجار از معماری مدرن است آشنایی راکد. اما به یک خط عبور بود که ما به سختی می تواند درک. ساختمان رفت از حالت کتاب فرهنگی - داستان های خود را نشان داد در علامت و کتیبه های تاریخی غنی در معنی - به بودن شگفتی قطع از تکنولوژی نشان می دهد امکان بی نهایت. مورخ معماری و منتقد جان یاکوبوس، جونیور، ما یادآوری میکند که "تقریبا هر کنونی معمار، هر آنچه که او و یا ایستگاه احساسات واقعی، حداقل professes وفاداری به تظاهرات بیرون مادی انقلاب خلاق است که با صورت گرفت ساختمان های مدرن نمونه جستجو برای محدودیت های ساختمان و طراحی، اکتشاف تفسیرهای جدید از چه راحت است، و تلاش به حداکثر رساندن پتانسیل انسان از طریق ساخت و ساز می باشد.

 

https://www.nps.gov/nhl/learn/specialstudies/ModernArchitecture.pdf

 

نــویــسـنـده : <-PostAuthorId->
برچسب‌ها: <-CategoryName->
صفحه 1 از 111 1 2 3 4 5 6 7 ...11