تبلیغات X
دانلود کانتر
مدل لباس عروس
بک لینک ارزان
انجام پایان نامه ارشد در شیراز
انجام پروژه متلب
انجام پایان نامه ارشد مدیریت شیراز
خرید رپورتاژ
تور تایلند
سیستم وبلاگ دهی
بک لینک

بانک اطلاغاتی و شماره املاک ایران

به گزارش : وبلاگ املاک خرید فروش آپرتمان اجاره ملک مدیر کل ادارهی راه و شهرسازی خوزستان اعلام کرد 5500 واحد مسکن مهر به مناسبت دههی فجر در خوزستان افتتاح میشود. منوچهر رحمانی در طی نشستی که روز 12 بهمن در شهر اهواز برگذار شد بیان کرد با هماهنگی و همکاری فرمانداران شهرستانهای مربوطه، تمام این واحدها در روز جمعه افتتاح خواهند شد.

ایشان عنوان کردند آپارتمانهای مسکن مهری که در این روز افتتاح خواهند شد مربوط به شهرهای امیدیه، آبادان، اهواز، بندر امام، بهبهان، شوش، شوشتر، مسجدسلیمان هستند که با همکاری فرمانداریها، این واحدها قابل استفاده از دهه فجر هستند. این مقام مسئول اعلام کرد که تعداد کل واحدهای مسکن مهر موجود در استان حدود 106 هزار است اما حدود 25 هزار واحد از آنها بدون متقاضی هستند.

وی بیان کرد که ما باید تلاش کنیم تا شرایط را برای ایجاد تقاضا برای این واحدهای آپارتمانی را فراهم کنیم و دولت در رابطه با واحدهایی که خواستار ندارند تصمیماتی ارائه کرده است که از شرط تعهد مسکن مهر خارج شوند. اما تا زمانی که رکود بر بازار معاملات مسکن سایه افکنده است نمیتوان برای واحدهای مسکن بدون متقاضی گام موثری برداشت.

در این نشست، سعید طاهری رئیس کمیسیون هماهنگی بانکهای خوزستان بیان کرد، نباید فقط به افزایش تسهیلات مسکن توجه کرد زیرا موضوع بازپرداخت این وامهای مسکن نیز مهم است و افزودن میزان وام مسکن و عدم بازپرداخت آنها تنها موجب زیاد شدن بدهی متقاضیان به بانکها میشود. این امر موجب آسیب زدن به معاملات مسکن و املاک خواهد شد.


نــویــسـنـده : <-PostAuthorId->
برچسب‌ها: <-CategoryName->
صفحه 1 از 111 1 2 3 4 5 6 7 ...11