تبلیغات X
دانلود کانتر
مدل لباس عروس
بک لینک ارزان
انجام پایان نامه ارشد در شیراز
انجام پروژه متلب
انجام پایان نامه ارشد مدیریت شیراز
خرید رپورتاژ
تور تایلند
سیستم وبلاگ دهی
بک لینک

بانک اطلاغاتی و شماره املاک ایران

با افتتاح 2000 واحد از واحدهای مسکن مهر در استان قزوین، به ابعاد مختلف این پروژه و نیازهای موجود اشارای صورت گرفت. با توجه به افتتاح پروژه مسکن مهر و نگاه استراتژیک که به این پروژه و املاک مسکونی آن وجود دارد، با وجود مشکلات فراوانی که پیش روی قرار دارد، دولت تمام تلاش خود را برای به پایان رسانیدن پروژه های مسکن مهر در سراسر ایران انجام می دهد. تعیین ضرب العجل های مختلف، برای پاسخگویی به این امر و تکمیل آن می باشد.

آقای انصاری بیان کرد: مشکلات مربوط به برخی واحدهای مسکن مهر، بررسی شده اند و بیشتر آنها از جانب پیمانکاران بوده است. ایشان رفع این مشکلات را برای آینده ای نزدیک نوید دادند. برای رفع مشکلات متعددی که در راه پروژه های مسکن مهر وجود دارد، ایشان به رفع آنها در برهه ی زمانی بلند تری اشاره نمودند. در واقع هر پروژه بزرگ و عظیم ساخت و ساز مسکن، به زمانی طولانی نیازمند است.

آقای انصاری به تلاش دولت یازدهم برای فراهم کردن امکانات رفاهی اشاره نمودند و بیان داشتند که برای رفع نیازهای مردم، اقدامات اساسی تری لازم است. با توجه به زمان بر بودن انجام برخی فعالیت ها، ایشان به فراهم کردن زیرساخت های لازم برای رفع نیازهای موجود اشاره داشتند و آن را عملی عنوان نمودند.


نــویــسـنـده : <-PostAuthorId->
برچسب‌ها: <-CategoryName->
صفحه 1 از 111 1 2 3 4 5 6 7 ...11